Virály

17. března 2020 16:16

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek upravuje fotky lidí ve Photoshopu přesně podle jejich přání. Jeho výsledky vás totálně rozbijou

Až si příště budete chtít nechat od někoho upravit fotky ve Photoshopu, dejte velký pozor na formulaci své žádosti. Mohlo by to dopadnout úplně jinak, než jste zamýšleli.

Pokud už začínáte být na pochybách, že v dnešní době plné zpráv o šíření koronaviru, existuje něco, u čeho se můžete pobavit a odreagovat, nezoufejte. Internet stále nabízí spoustu možností, jak tyto potřeby uspokojit. A jednou z nich je recese kouzelníka s photoshopem Jamese Fridmana, o kterém jsme psali už v minulosti. Ve svých populárních úpravách ale pokračuje dál, a tak si lidé, kteří mu svěří do rukou svou fotografii, musí dávat velký pozor na to, jak zformulují své přání.

Tenhle mistr pranku totiž všechny žádosti bere doslova a podle toho taky snímky upravuje. Jeho humor je naštěstí tak povedený, že se zákazníci nemohou zlobit, ale jen upřímně smát. Jeho styl už si lidé po celém světě oblíbili natolik, že mu ve velkém posílají zakázky a nemohou se dočkat, až budou hotové. Že se jim skutečně není co divit, se můžete sami přesvědčit v naší galerii s ukázkami těch nejvtipnějších photoshopových zásahů Fridmana.

Sdílejte článek

Přečtěte si také