Kyleigh Potts - Proměna v Kylie Jenner 10
Autor: profimedia.cz Kyleigh Potts - Proměna v Kylie Jenner 10

GALERIE: Týpek utratil 1,5 milionu, aby vypadal jako slavná modelka! Má prsa i napuchlé rty, penis si chce nechat! Líbí se vám?

Publikováno: 06.02.2018
Týpek utratil obří sumu za to, aby vypadal jako jeho oblíbená modelka.

reklama

Děti, mít v životě nějaký vzor je důležité. Pro většinu z nás to jsou vlastní rodiče, jindy to můžou být herci, zpěváci, vědci, sportovci nebo klidně i modelky. Na tom ještě pořád není nic špatného. K čertu, klidně ať jsou to lidé opačného pohlaví. Vzor je vzor a člověk by neměl být nikdy souzen na základě svého vzhledu, pohlaví, barvy kůže a tak dále. Nicméně…

 

 

… existují nějaké hranice. A jistý Kyleigh Potts (23) z Velké Británie je už delší dobu bourá. Za svůj idol totiž považuje modelku Kylie Jenner, což je samo o sobě na pováženou, slavná slečna pro něj ale není jenom pouhým vzorem – on by se jí doslova chtěl i stát!

Mladík tak utratil už přes 50 tisíc liber (1,5 milionu korun) za plastické operace, kterými se snaží ke svému idolu přiblížit. Už má za sebou 40 procedur, včetně prsou, nosu, brady a dalších. Jediné, co si zatím touží ponechat, je jeho penis. Chápu. Každý holt máme tu hranici někde jinde. Na fotky Kyleigha se teď můžete podívat v následující galerii:

reklama