Virály

21. března 2023 17:13

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek utratil milion korun, aby vypadal jako Michael Jackson. Opravdu mu je podobný?

Vyplatili se posedlému muži jeho utracené peníze, nebo nakonec vypadá úplně jinak?

Sociální sítě jsou plné plastikami posedlých lidí, kteří se chtějí podobat nějaké slavné osobnosti či postavě a kvůli své úchylce už v podstatě nepřipomínají sami sebe. I když nejvíce u podobných individuí frčí Barbie či Ken, dalším oblíbeným objektem je legendární zpěvák Michael Jackson, jemuž samotnému nebyly razantní plastické zákroky cizí. A mladý Argentinec Leo Blanco se hudební ikonou nechal inspirovat možná až příliš.

26letý muž je kvůli své inspiraci Jacksonem u plastických chirurgů prakticky pečený vařený a jeho mladistvý obličej je dávno pryč. První operaci přitom podstoupil už v 15 letech. Se svou proměnou, kterou samozřejmě pečlivě dokumentuje na Instagramu, pak stále není stoprocentně spokojený a chystá na se na další čtyři zákroky. A dá se předpokládat, že nezůstane pouze u nich.

Za svou netradiční úchylku stačil utratit už necelý milion korun a peníze jsou na jeho obličeji opravdu vidět. Jacskonovi je totiž opravdu velice podobný a pro stylizaci do hudební legendy dělá viditelně maximum. Jen aby to stejně jako jeho vzor s plastikami taky trochu nepřehnal.

Sdílejte článek
Štítky dvojník Michael Jackson plastiky Leo Blanco

Přečtěte si také