návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Týpek utratil statisíce za to, aby měl tetování po celém těle. Je tohle ještě sexy?

Nic proti tetování, ale tohle je už možná trochu příliš.
Vydáno: 04.10.2018
Muž si nechal potetovat celé tělo 5
Autor: profimedia Muž si nechal potetovat celé tělo 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Máte rádi tetování? Mnoho z vás určitě ano. Tenhle 33letý šéfkuchař ale nejspíš svou zálibou v tetování předčí veškeré vaše očekávání. Chris Dalzell z Irska, který se poprvé nechal tetovat v šestnácti, má totiž v současnosti na těle už neuvěřitelných 600 kérek. A příští týden přidá další. Jeho cílem totiž je, aby jeho tělo jednoho dne bylo zcela pokryté tetováním, a to včetně jeho očních bulev a penisu. Dodává, že kdykoli ve sprše zahlédne na svém těle prázdné místo, už přemýšlí, jakým motivem by jej vyplnil. Dosud už přitom do celé výzdoby svého těla investoval téměř 815 000 korun.

Tvrdí, že si bolest při tetování užívá, ale všechno má své meze. Při tetování očních víček podle svých slov opravdu trpěl, tři dny byl pak slepý a měl strach, že už nikdy neuvidí. Chris, který měl dříve kvůli svému extravagantnímu vzhledu problémy najít práci, si dnes vydělává televizní tvorbou a má jediný sen: podívat se do zrcadla a nezahlédnout ani milimetr své původní kůže. Na to, jak se mu daří si tohle přání splnit, se můžete podívat v následující galerii.

Příšerná tetování 2

GALERIE: 20 lidí, kteří si nechali udělat příšerně směšné tetování a ještě se s ním tupě pochlubili na internetu. Které je nejhorší?

3D tetování  35

GALERIE: 34 fantastických tetování, které jsou zároveň dokonalou optickou iluzí. Jaké z nich byste chtěli také?

Článek je zařazen v: tetování , celé tělo , muž , Galerie