Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Virály

GALERIE: Učitel proměnil třídu v kouzelnou učebnu z Harryho Pottera! Výsledek je lepší, než byste čekali

Tenhle zapálený učitel pro své studenty připravil parádní zážitek.
Vydáno: 12.12.2017, redakce
Když je učitel zatraceně cool

Jste čas od času smutní, že vám nikdy nepřišel dopis z Bradavic? Nevěšte hlavu, podle všeho ještě není všem dnům konec. Jeden učitel z Oregon v USA teď totiž pro své studenty připravil fantastický zážitek.

Do školy přinesl veškeré věci ze své osobní sbírky předmětů s tematikou Harryho Pottera a proměnil učebnu svých žáků v „magickou“ třídu, jako byla v knižních Bradavicích. Na poličkách tak studenti naleznou různé knihy kouzel, lektvary, hůlky a další parádní věci, ze kterých se musí fanouškům slavného čaroděje na místě podlamovat kolena.

Když navíc Kyle Hubler svým studentům konečně odhalil výsledek své 70hodinové práce, dočkal se užaslých pohledů a obecně mimořádně nadšených reakcí z každičkého detailu. Ještě aby ne! Kyle si tak splnil jeden ze svých malých snů a zároveň teď inspiruje své žáky, aby se sami nebáli snít – ať už to je o čemkoliv.

Reklama
Článek je zařazen v: Harry Potter, škola, učitel, třída, magie, kouzla, děti
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama