Virály

28. prosince 2021 13:10

redakce Prima Lajk

GALERIE: Umělec kreslí ptáky se sexy zadky! Jaký vtipný důvod k tomu má?

Umělec si vzal kritiku fanoušků k srdci a naložil s ní po svém.

Je všeobecně známo, že se nemůžete zavděčit všem. Pro mnohé umělce je však těžké přijmout kritiku. Zvlášť, když lidé shazují jejich tvorbu. S negativními ohlasy se setkal i hudebník a karikaturista Tommy Siegel, který se proslavil zejména díky satirické ilustrované knize založené na absurditách moderního života posedlého telefonem, hlavu si s tím ale nelámal a vyřešil to s humorem.

To, co začalo jen jako čmáranice v dodávce na turné po rockových koncertech, skončilo globálním úspěchem a vytvořením velké fanouškovské základny. Jak už jsme psali ale výše, nikdo se nemůže zavděčit všem, a tak byl i Tommy pod palbou kritiky. Podle jeho slov lidé nebyli spokojení s tím, jak vykresloval ptáky. „Mnozí si stěžovali, že moje ptačí nohy nebyly dostatečně realistické,“ vysvětlil karikaturista.

Místo toho, aby se však z kritiky složil, s ní naložil po svém. Vytvořil sérii hyperrealistických kreseb ptáků, kterým přikreslil lidské nohy a zadky. „Reakce na tyhle ilustrace už byly mnohem povzbudivější a pozitivnější,“ pochvaloval si Tommy a dodal, že už se těší na další pokračování.


Přečtěte si také