návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Umělec si představil, jak asi vypadali předchůdci jedinečných plemen psů. Jeho ilustrace jsou k popukání

Webový umělec a komik, Ben Hed, je na internetu známý především pro své ilustrace týkající se jeho dvou domácích mazlíčků. Duo Pixie a Brutus, tedy jeho kočka a pes jsou pro něj nekonečnou studnicí inspirace.
Vydáno: 21.05.2019
Předchůdci jedinečných plemen psů  7
Autor: Ben Hed/ Instagram Předchůdci jedinečných plemen psů 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vtipné je, že s komiksem začal úplnou náhodou. Byl to vlastně jen vtipný nápad, který se však setkal s velkou oblibou od lidí na internetu, a tak se v tom Ben rozhodl pokračovat. Teď má na internetu Pixie a Brutus přes 1,7 milionů sledujících, kteří s nadšením pozorují jejich lumpárny.

Ben věří, že všichni psi se vyvinuli z vlka. Ale zatímco u takového Huskyho je tato představa mnohem více přijatelnější než třeba u takové čivavy. Ale i pro toto plemeno našel tento talentovaný umělec jeho možného předchůdce. Podívejte se na následující galerii a zlepšete si svůj den díky jeho zábavným obrázkům.

Článek je zařazen v: psí , zvířata , komiks , Ben Hed , ilustrace , plemena , zábava