návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Umělec vytváří parádní portréty plnoštíhlých žen, aby zvýraznil jejich krásu. Která se vám líbí nejvíc?

Krása může mít mnoho podob. Pro moderní společnost však už několik let představa o dokonalém ženském těle spočívá v co největší štíhlosti. Nicméně postupně se do popředí dostává také vypracovaná postava, ale i plnoštíhlé modelky s opravdu kyprými tvary.
Vydáno: 11.01.2019
Eduardo Santos  2
Eduardo Santos 2 Autor: Eduardo Santos
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ať už patříte do jakékoliv skupiny, umělec Eduardo Santos z Brazílie se řadí rozhodně mezi fanoušky té poslední. Usiluje o to, aby se vnímání společnosti změnilo. Ideál ženské krásy podle něj spočívá právě v ženských tvarech. Vytvořil svůj vlastní svět plus-size modelek, ve kterém je každá krásná svým vlastním způsobem bez ohledu na to, jestli má 90-60-90.

Když se díváte na jeho obrázky, díváte se na šťastně vypadající sebevědomé ženy, které jsou si jisté samy sebou. No řekněte samy, není tohle něco, co by potřebovaly všechny ženy? Tak se přestaňte trápit s nějakým tím kilem navíc a naučte se mít rády takové, jaké jste. Protože krása a vnitřní radost nespočívá v čísle, které vám ukazuje ručička na váze.

Článek je zařazen v: umění , portréty , plnoštíhlé ženy , Ženy , krása