návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Umělkyně spojila dvě známé postavičky a vytvořila z nich zbrusu nového hrdinu. Kdo se vám líbí nejvíc?

Kdo nemiluje kreslené nebo filmové hrdiny? Jsou pro nás už od malička ztělesněním síly, odvahy, laskavosti a spravedlnosti.
Vydáno: 30.07.2019
Linda Bouderbala 5
Autor: Instagram/inda_bouderbala Linda Bouderbala 5

Linda Bouderbala je francouzská ilustrátorka a umělkyně, která žije v Paříži. Její tvorbu na  Instagramu sleduje už přes 34,4 tisíc lidí. Zálibu našla Linda především v kreslení známých komiksových postav, ale narazit u ní na profilu můžete také na postavy z pohádek a filmů. Možná si na ni pamatujete z minulého článku, kde si naši pozornost získala tím, že se velmi originálním způsobem rozhodla spojit slavné hrdiny podle barev. Výsledkem bylo několik unikátních barevných týmů. 

Tentokrát přišla také s velmi zajímavým a originálním projektem. Rozhodla se vytvořit zcela nové postavy. Spojila dvě známé a z každé si vzala její výjimečné charakteristické rysy. A výsledek je absolutní bomba!

Článek je zařazen v: komiks , komiksové postavy , filmy , hrdinové , Linda Bouderbala , ilustrace , umění

reklama