návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Umělkyně vytvořila novodobé verze slavných Disneyho princezen. Která z těchto sexy krásek se vám líbí nejvíc?

Nejedna dívka si v mládí přála vypadat jako princezna. Jak by to vypadalo, kdyby se slavné krásky z pohádek přenesly do moderní doby 21. století?
Vydáno: 02.04.2019
Fernanda Suarez 12
Autor: Fernanda Suarez Fernanda Suarez 12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Španělka Fernanda Suarez je mladá a talentovaná umělkyně ze Santiaga a podobná otázka ji pravděpodobně inspirovala k vytvoření úžasného kalendáře, ve kterém právě slavné Disneyho princezny přetvořila ve stylové teenagerky z naší doby.

Ke své práci nepoužívá štětce ani barvy. Všechno dělá za pomocí počítače a speciálních programů. Tahle digitální umělkyně to ale dotáhla k takové dokonalosti, že při pohledu na její obrázky máte pocit, že se díváte na reálný obraz.  Dokonce každé z nich ponechala charakteristické rysy. Popelka v ruce drží deník s lodičkou, Pocahontas má své červené tetování a Sněhurka má k svačině jak jinak než jablko. Která se vám líbí nejvíc?

Článek je zařazen v: princezny , moderní doba , umění , Fernanda Suarez