Virály

8. září 2022 10:01

redakce Prima Lajk

GALERIE: V pubertě vyhrál milionový jackpot, ale všechno utratil za drogy a orgie. Nyní je bezdomovec

Jako dospívající vyhrál Brit 276 milionů korun. Dnes mu z toho nezbylo nic.

Jen těžko byste v Británii hledali známějšího, ale zároveň hloupějšího výherce jackpotu v loterii, než je Michael Carroll. Jako teprve devatenáctiletý popelář si totiž čuchnul k nesmírnému bohatství, když vyhrál 9,7 milionů liber, v přepočtu asi 276 milionů korun, v loterii a začal se cítit neohrožený. Místo toho, aby měl vystaráno do konce života, si zvolil cestu večírků, drog, alkoholu a krásných žen.

Během let se mu tak podařilo všechny peníze prošustrovat, až mu z nich nezbyla ani koruna. I přesto, že se musel později vrátit ke svému starému životu a práci, prý ničeho nelituje. Rád totiž vzpomíná na časy, kdy jeho rána začínala třemi lajnami kokainu a půlkou flašky s vodkou.

„Bylo to nejlepších 10 let mého života. Vím jistě, že bych nic nezměnil,“ řekl Carroll i navzdory tomu, že musel vyhlásit osobní bankrot, skončil jako bezdomovec, živí se rozvozem uhlí a jeho žena ho opustila kvůli aférkám s prostitutkami. Nakonec si ji však ale dokázal udobřit a nyní společně žijí skromným životem ve Skotsku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také