Virály

2. září 2021 11:41

redakce Prima Lajk

GALERIE: Vdovec se rozhodl zopakovat těhotenské fotky se svou malou dcerkou. Jejich snímky vás dojmou k slzám

Na jednu stranu krásné, ale na druhou velice smutné focení zorganizoval tatínek se svou malou dcerkou.

Život se každému z nás může změnit z minuty na minutu. Některé události nás zasáhnou jako blesk z čistého nebe, zvlášť pokud se jedná o něco vážného a tragického. Přesně to se stalo muži jménem James Alvarez. V noci 11. srpna roku 2020 přišel o svou teprve třiadvacetiletou manželku, Yesenii Aguilar, která byla v té době v 8. měsíci těhotenství.

Při večerní procházce jí srazila čtyřicetiletá řidička Courtney Pandolfi, která řídila pod vlivem alkoholu a najela na chodník. Navzdory tomu, že Yesenia následně svůj boj o život prohrála, byli doktoři schopni zachránit alespoň její dceru Adalyn Rose. Rok po tragédii se otec rozhodl obnovit těhotenské focení se svou zesnulou manželkou, tentokrát už s jejich roční dcerkou. Celé focení zorganizoval společně s fotografkou, se kterou se dohodli, že tímto způsobem uctí památku Yesenie.

„Bylo to tak krásné, těhotenství si strašně užívala. Pamatuji si, jak byla ten den šťastná a nikdy na to nezapomenu. To, jak krásně vypadala a ten uhrančivý úsměv, který měla. Vzpomínám si, jak jsem se jí díval do očí a říkal, jak moc ji miluji. Nikdy na to nezapomenu,“ vzpomíná James Alvarez na focení se svou ženou…

Sdílejte článek
Štítky fotografie těhotenství tragedie galerie focení vdovec James Alvarez Yesenia Aguilar

Přečtěte si také