Virály

2. září 2021 11:41

redakce Prima Lajk

GALERIE: Vdovec se rozhodl zopakovat těhotenské fotky se svou malou dcerkou. Jejich snímky vás dojmou k slzám

Na jednu stranu krásné, ale na druhou velice smutné focení zorganizoval tatínek se svou malou dcerkou.

Život se každému z nás může změnit z minuty na minutu. Některé události nás zasáhnou jako blesk z čistého nebe, zvlášť pokud se jedná o něco vážného a tragického. Přesně to se stalo muži jménem James Alvarez. V noci 11. srpna roku 2020 přišel o svou teprve třiadvacetiletou manželku, Yesenii Aguilar, která byla v té době v 8. měsíci těhotenství.

Při večerní procházce jí srazila čtyřicetiletá řidička Courtney Pandolfi, která řídila pod vlivem alkoholu a najela na chodník. Navzdory tomu, že Yesenia následně svůj boj o život prohrála, byli doktoři schopni zachránit alespoň její dceru Adalyn Rose. Rok po tragédii se otec rozhodl obnovit těhotenské focení se svou zesnulou manželkou, tentokrát už s jejich roční dcerkou. Celé focení zorganizoval společně s fotografkou, se kterou se dohodli, že tímto způsobem uctí památku Yesenie.

„Bylo to tak krásné, těhotenství si strašně užívala. Pamatuji si, jak byla ten den šťastná a nikdy na to nezapomenu. To, jak krásně vypadala a ten uhrančivý úsměv, který měla. Vzpomínám si, jak jsem se jí díval do očí a říkal, jak moc ji miluji. Nikdy na to nezapomenu,“ vzpomíná James Alvarez na focení se svou ženou…

Sdílejte článek

Přečtěte si také