reklama

reklama

Soutěž o nejošklivějšího psa roku 2018 1
Autor: profimedia Soutěž o nejošklivějšího psa roku 2018 1

GALERIE: Víme, jak vypadá nejošklivější pes roku 2018! Tuhle děsivou čtyřnohou obludu byste na ulici fakt potkat nechtěli

Publikováno: 24.06.2018
I oškliví psi mají svoji soutěž a my známe jejího vítěze!

reklama

Nad psími domácími mazlíčky se většinou lidé především rozplývají. Ne všichni se ale dají označit za roztomilé. Matka příroda umí být krutá a rozhodně nedává do vínku všem tvorům na světě stejně. V Kalifornii to moc dobře vědí, a proto už téměř 30 let pořádají soutěž o nejošklivějšího psa. Tento ročník se konal včera a první místo v silné konkurenci nedokonalých čtyřnohých mazlíčků získal 9letý anglický buldok jménem Zsa Zsa. Jeho majitelka Megan Brainard z Minnesoty si tak domů odnesla kromě nesmírné radosti a pýchy i odměnu 1500 dolarů, v přepočtu něco málo přes 33 000 korun, a výlet do New Yorku kde se objeví v televizním pořadu. 

Loni získala titul nejošklivější pes 57kilová fena neapolského mastina Martha s vrásčitým obličejem a problémy s větry. Letos porota opět hodnotila ošklivé soutěžící, kteří se postupně procházeli po červeném koberci. A k vidění byli opravdu jedineční mazlíčci – od naháče s „vlasy“ jako Einstein přes kudrnatého yorkshira s permanentně vypláznutým jazykem až po vítězného buldoka, kterého byste opravdu nechtěli potkat na osamocené ulici. Na to, jak vypadali účastníci letošního ročníku i jeho vítěz, se můžete podívat v naší fotogalerii. Nepohcybujeme o tom, že se budete kochat. 

Nejošklivější psi na světě

GALERIE: Podívejte se, jak vypadají nejošklivější psi na světě! Vítězka této bizarní soutěže vás bude strašit ve snech

Tucker si života užívá

GALERIE: Nejošklivější pes Instagramu se stal hvězdou internetu kvůli naprosto úžasnému důvodu…

reklama