Virály

8. března 2022 13:07

redakce Prima Lajk

GALERIE: Vladimir Putin si nechal otestovat whisky od Conora McGregora. Bál se, že je v ní jed

Zápasník Conor McGregor v minulosti daroval ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi svou vlastní whisky. Ten si svým týmem nechal otestovat její bezpečnost.

Mistr kombinovaných bojových umění už dříve nechvalně proslul svým prohlášením na adresu Putina, když o něm napsal, že je to „jeden z nejlepších vůdců naší doby“. Za tento svůj komentář pak od svých sledujících dostal pořádné hejty.

Na tiskové konferenci v Moskvě v roce 2019 při příležitosti představení své vlastní whisky, McGregor připomněl, že první láhev daroval právě ruskému prezidentovi. „Moc lidí neví, že první láhev Proper Twelve Irish whiskey jsem daroval Vladimiru Putinovi,“ prohlásil zápasník. Pokračoval dovětkem, že bezpečností složky prezidenta si jeho dárek nejdříve museli zkontrolovat.

„Museli odebrat tekutinu z láhve, aby se ujistili, že je bezpečná a že v ní není jed nebo něco podobného. Teprve potom byla předána Vladimiru Putinovi,“ uzavřel McGregor.

Na následujících fotografiích je McGregor spolu s Putinem při příležitosti světového poháru v roce 2018, kam ruský prezident zápasníka pozval. Snímky s ruským prezidentem sdílel McGregor na svém Instagramu s popiskem: „Dnes jsem byl pozvaný na finále světového poháru jako host ruského prezidenta Vladimira Putina. Tento muž je jeden z nejlepších vůdců naší doby a bylo mi ctí zúčastnit se tak významné události po jeho boku.“

Jeho fanoušci ho okamžitě zasypali negativnímu reakcemi. „Nejlepší vůdce? Vážně? Jdi a nauč se něco o historii. Přestávám sledovat,“ napsal například jeden uživatel.

Sdílejte článek
Štítky Vladimir Putin whisky Conor McGregor

Přečtěte si také