Virály

28. května 2018 14:36

redakce Prima Lajk

GALERIE: Vlk, vlkodlak, nebo něco jiného? Experti kroutí hlavou, nikdo netuší, co je tohle za zvíře!

Co to sakra je?

Jasně, párkrát už jsme tady o nějakých podivných zvířecích nálezech psali, všechna tahle monstra ale většinou pocházela z oceánu. A tam to alespoň dává smysl, jelikož oceány lidstvo stále nemá ani z daleka všechny prozkoumané. Tohle je nicméně poprvé, co tu máme i nějakou pozemní hříčku přírody, u které experti pořádně nevědí, co to vlastně je.

Zvíře podobající se vlku objevili v americké Montaně. Farmář jej zastřelil poté, co spatřil, jak se plíží k jeho dobytku. Poté, co čin nahlásil, začali se na místo sjíždět různí experti, fotky mršiny totiž vyvolaly řadu otázek, na které nikdo nebyl schopen odpovědět. Zvíře se podobá vlkovi, má ale podivnou stavbu těla, příliš krátké nohy a zvláštní srst. Patrné je pouze to, že šlo o mladou fenku. Čeho, to zůstává i nadále otázkou.

Na internetu se tak pochopitelně rozjely nejrůznější konspirační teorie. Většina si myslí, že se jedná o vlkodlaka, obzvlášť zábavná je ale tato: „Nejspíš se jedná o psího člověka. Lidé je spatřují každý den, ale vláda nás nutí o tom mlčet. Chodí za námi muži v černých oblecích a vyhrožují nám.“ Tak určitě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také