návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Vtipálek napálil policistu epickým prankem, který dobývá internet! Podívejte se, co mu v zimě provedl!

Vtipálek vytvořil geniální prank na policistu.
Vydáno: 19.01.2018
Tenhle kanadský žertík se povedl
Autor: facebook.com/L.S.D Laprise Simon Designs Tenhle kanadský žertík se povedl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokuty nemá nikdo rád. O to sladší pocit musel mít nedávno jeden nadaný Kanaďan, který se pobavil na účet policie, když postavil celé auto ze sněhu. To totiž vypadalo tak opravdově, že si ho policista spletl se skutečným vozidlem a chtěl mu uložit pokutu.

Teprve po bližším přezkoumání mu došlo, že jde o zákeřný vtípek, který měl policistu vylákat ven do zimy. Naštěstí měl daný strážce zákona smysl pro humor, a tak na lístek s pokutou napsal, že moc děkuje za pobavení. Což zrovna v Kanadě není zase takové překvapení, pokud jste totiž někdy viděli nějaký díl South Parku nebo Jak jsem poznal vaši matku, pak jistě víte, že Kanaďani jsou svoji dobrou náladou a milým přístupem takřka legendární. A tenhle prank to jenom potvrzuje. Na fotky auta ze sněhu i policisty se teď můžete podívat v následující galerii:

Článek je zařazen v: prank , Kanada , kanadský žert , zima , auto , policista , pokuta