návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Vtipné fotky ukazují, že Čína je v oblékání úplně někde jinde. Vědí zde vůbec, co tyto nápisy znamenají?

Triček s nápisy je opravdu hodně. Některé z nich jsou vtipné, některé jsou provokativní a některé za nás dokonce dokážou vyjádřit náš životní postoj.
Vydáno: 04.02.2019
Zábavná móda v Číně 20
Autor: Boredpanda Zábavná móda v Číně 20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ovšem většina z nich je samozřejmě v anglickém jazyce. Přemýšlíte nad tím, co máte napsáno na tričku, které nosíte? Upřímně doufáme, že ano, vzhledem k této galerii. Těžko říct, jestli je to lidem v Číně jedno, nebo mají tak obrovské jazykové mezery, každopádně je to opravdu vtipné pozorovat. Možná by příště neoblékli svého 6letého syna do trička s nápisem „příliš opilý na to mít sex“.

Vše se rozhodla zdokumentovat cizinka, která již nějakou dobu v Číně pobývá. Tato světová velmoc má momentálně něco kolem 1.4 bilionů obyvatel, tudíž není divu, že tu každý den narazíte na vskutku rozmanité druhy lidí. Na svém Instagramu pak sdílí nejenom fotky zmatené módy, ale také další věcí, které poukazují na kulturní rozdíly. 

Článek je zařazen v: móda , oblečení , nápisy , vtípky , zábava , faily