Virály

10. prosince 2020 14:55

brejsova.t@gmail.com

GALERIE: Vtipné ilustrace ukazující rozdíly mezi generacemi. Do jaké skupiny patříte vy?

O generaci Y neboli mileniálech se říká, že jsou zhýčkaní a chtějí si užít život naplno, jak to jen jde, kdežto generace X je daleko více rozvážná a stojí nohama pevně na zemi. Je rozdíl mezi generací X a Y opravdu tak velký? Posuďte sami.

Do generace X, známé také jako „Husákovy děti“, spadají lidé narození v rozmezí roku 1965–1982. Jsou to lidé, kteří si umí zavázat kravatu bezvideo návodu na YouTube, svůj život žijí zodpovědně a v jednom zaměstnání jsou už dvacet let. Na druhou stranu mileniálové, generace Y, kteří se narodili mezi lety 1983–2000 vyrůstali na technologiích a bez sociálních sítí si neumějí představit ani cestu do práce. Jsou sebevědomí a mají pocit, že jim k životu nic nechybí, i když mají jejich rodiče jiný názor.

Na konkrétní generační rozdíly se snaží upozornit vtipné memy s názvem „Já vs. moji rodiče“ a my jsme si pro vás připravili ty nejlepší z nich! Je pravda, že z těchto vtipných obrázků mileniálové nevycházejí vždy nejlépe, ale musíte to brát s humorem. Do jaké generace patříte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také