Virály

26. března 2019 16:52

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena bez nohou se stala modelkou, aby inspirovala ostatní. Její žhavé fotky vás totálně ohromí

Narodila se bez nohou, stala se modelkou a chce inspirovat ostatní, aby se měli rádi takoví, jací jsou. Tahle žena si zaslouží největší obdiv.

Seznamte se s touto úžasnou ženou, která se rozhodla bojovat se svým osudem a nic ji nezastaví v tom, aby ukázala světu, že člověk může dosáhnout všeho, o čem sní. Kanya Sesser z Thajska se totiž narodila bez nohou a rodiče ji nechali na ulici poblíž buddhistického chrámu. Přesto se dnes 26letá žena dala na modeling a hereckou kariéru a je tváří nejen atletických značek, ale i spodního prádla. Vedle toho si jako kaskadérka zahrála také v několika seriálech.

Už od dětství se drží hesla „žádné nohy, žádné limity“ – nic pro ni tedy není nemožné. Plnit si sny jí umožnila rodina z Oregonu, která ji adoptovala od pěstounů, kteří se jí ujali v Bangkoku. Po přestěhování do USA to neměla jednoduché, komunikace s novými rodiči zpočátku vázla kvůli jazykové bariéře a kvůli svému handicapu se styděla a stranila ostatních. Už v 15 letech ale získala první modelingovou nabídku od neziskové nadace Dream Factory of Oregon, která nastartovala její kariéru. Sama je sebevědomá a se svým tělem naprosto spokojená, uvědomuje si však, že ostatní mohou mít s její vadou problém.

I proto se aktivně zapojuje do různých nejen charitativních projektů a často pózuje ve spodním prádle. Snaží se tak o to, aby narušila zažité normy spojené s vnímáním ideálu krásy, a prostřednictvím modelingu chce pomáhat ostatním, aby se cítili lépe ve svém těle, ať už vypadá jakkoliv. Vedle toho, že je Kanya skutečně inspirující bytostí, je i neuvěřitelně sexy. O tom, se můžete přesvědčit v naší galerii.

Sdílejte článek
Štítky handicap modelky bez nohou

Přečtěte si také