návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Žena byla šikanovaná kvůli vzhledu, proto utratila milion za plastiky! Neuvěříte, jak vypadala před tím

Mladá žena ze Švýcarska neměla dospívání vůbec lehké. Byla krutě šikanovaná za to, že je údajně ošklivá a hnusná. Tak se rozhodla utratit všechny vydělané peníze za plastické operace.
Vydáno: 17.11.2018
Po plastikách je dívka k nepoznání 4
Autor: Facebook.com/Céline Centino Po plastikách je dívka k nepoznání 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To, že mít zdravé sebevědomí je naprosto nezbytné, dokazuje žena Celino Centino (24) z Curychu. Během dospívání byla krutě šikanovaná za svůj vzhled. Říkali jí, že je ohyzdná. To bohužel v dívce zůstalo a když šla pracovat jako kadeřnice, všechny ušetřené peníze byla rozhodnutá investovat do plastiky. A ne jedny.

Během 4 let podstoupila tři plastické operace prsou, plastiku nosu, nechala si udělat výplně tváří, rtů, čelistí a brady. Prsa se jí tak zvětšila z áček na efka, nechala se přitom inspirovat Pamelou Anderson, kterou popisuje jako psychicky silnou osobu.

"Byla jsem šťastná, ale necítila jsem se dobře ve své kůži. Hodně lidí mě odsoudilo jako ošklivou, až se ze mě stal opravdu smutný člověk. Chtěla jsem být znova šťastná, tak jsem změnila svůj vzhled a všechno, co na sobě nemám ráda. Žijeme v době, kdy na sobě můžeme změnit cokoliv, tak jsem toho využila. Byla jsem denně šikanovaná pokaždé s něčím jiným.

Děti mi říkaly, že vypadám jako kluk, protože nemám prsa, podruhé, že mám tlustý zadek. Že můj obličej vypadá jako smetí, že mám ošklivý styl. Buď do mě strkaly nebo mě ignorovaly. Neměla jsem možnost ukázat jim, jaká jsem. Byla jsem mlácená a nezbylo nic jiného než utéct. Dnes jsem znova šťastná a cítím se o dost silnější. Když o mně někdo říká hnusné věci, nezáleží mi na tom. Nikdo už mě nemůže zranit," řekla Celine.

Co myslíte, bylo tohle opravdu to správné řešení? Podle našeho názoru by více pomohl dobrý terapeut…

Článek je zařazen v: krása , šikana , plastiky , plastické operace