Virály

9. prosince 2018 15:29

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena hledala vánoční ozdoby. Propadla se ale podlahou a museli jí pomáhat hasiči! Tahle bizarní nehoda boří internet

Pokud se zrovna chystáte na vánoční výzdobu, dejte si velký pozor na pevnost podlah ve vašem domě.

K neobvyklé nehodě vyjeli hasiči v britském Bloxwichi. 30letá Stacielea Doran totiž ve svém tamním domě propadla při hledání vánočních ozdob skrz podlahu v podkroví a zůstala viset nohama ze stropu. Když ji takhle spatřila její partnerka, okamžitě zavolala hasiče. Ti záhy přijeli a snažili se ji vyprostit ze vzniklé díry. Její přítelkyně se po celou dobu smála a vše fotila.

Životní partnerky se údajně právě vrátily z dovolené a rozhodly se, že si doma vytvoří vánoční atmosféru vyzdobením celého bytu. Nevěděly však, že podlaha v podkroví už má své dny sečteny. Jeden z hasičů poznamenal, že se po telefonátu báli, že půjde o vážný incident, při němž se mohla žena i vážně zranit. Když však přijeli a viděli, jak se věci mají, přišli na to, že jde spíše o trapas než o ohrožení života. Nikdy předtím se prý s podobnou nehodou nesetkali. No, doufáme tedy, že jak obě ženy, tak místní hasiči už budou mít zbytek předvánočního času mnohem poklidnější.


Přečtěte si také