Virály

22. února 2019 16:00

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena každý měsíc fotila svého syna s pizzou, aby zachytila jeho růst. Nic roztomilejšího jste ještě neviděli

Chtěli byste zdokumentovat roční růst svého dítěte měsíc po měsíci? Můžete se inspirovat u téhle šikovné matky, která fotila svého syna s pizzou.

Fotky dětí v nejrůznějších podobách a polohách doslova zaplavují všechny možné sociální sítě. Některé jsou naprosto nudné, jiné naopak skutečně nápadité. A se skutečně originálním způsobem, jak zaznamenávat vývoj svého novorozeného syna Lorenza, přišla fotografka Dani Leigh z Itálie. Její matka, Lorenzova babička, jí vnukla nápad, že by při zachycování synova růstu měsíc po měsíci měla použít něco pravého italského. A vzhledem k tomu, že celá její rodina opravdu zbožňuje pizzu, rozhodla se průběžně fotit Lorenza právě s ní.

Jak můžete vidět v naší galerii, na jednu půlku krabice od pizzy vždy položila svého syna, a na druhou počet kousků pizzy podle toho, kolik zrovna Lorenzo slavil měsíců. Vznikla tak série dvanácti fotografií, na jejímž konci je její jednoroční syn s celou nenakrájenou pizzou. My Dani za tuhle neotřelou myšlenku tleskáme a doufáme, že se bude líbit i vám.

Sdílejte článek
Štítky dítě Itálie galerie pizza rok pizza měsíce série DaniLeigh

Přečtěte si také