GALERIE: Žena ke svým 30. narozeninám uspořádala pohřeb pro své mládí. Její bizarní smysl pro humor vás pobaví!

Narozeniny jsou pro většinu z nás důvod k oslavě. Je to chvíle, kdy se sejdeme se svými přáteli, rodinou a holdujeme jídlu a pití. Jenže jak roky přibývají, může se stát, že se z jinak příjemné události stane důvod ke smutku.

Tak to také bylo v případě Rusky jménem Mila Blatova. Ta se totiž rozhodla oslavit své třicáté narozeniny trochu netradičním způsobem. Její sestra se jí zeptala, co by si přála a ona na to sarkasticky odpověděla, že pohřeb pro své mládí. Její přání však bylo vyslyšeno, a tak vznikly tyto vtipné snímky.

„Napadlo mě to, protože bych se nejraději vrátila do let, kdy mi bylo dvacet a z uvědomění si faktu, že nezadržitelně stárnu. Chtěla jsem vtipným způsobem přijmout novou etapu mého života. A ta extrémní dramatičnost byla tak trochu parodie na fotku Kris Jenner,“ vysvětluje svůj počin Blatova. Internet na fotku zareagoval rozporuplně. Některé uživatelé nápad velmi pobavil a s autorkou soucítí, jiní naopak její počin odsuzují a berou to jako hloupé přehánění. „Takže když už mi je 35, můžu se jít rovnou zahrabat, protože můj život skončil?“ Píše do komentáře například jedna z uživatelek. No, každý máme jiný smysl pro humor. Nás ale tyhle originální fotky vážně pobavily!


Přečtěte si také