Virály

10. prosince 2021 15:34

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena, která dříve pracovala v hotelu je dnes milionářka! Jak se jí to podařilo?

Jak se život této dívky změnil v pohádkovou realitu?

Teprve dvacetiletá Mia Karina dříve pracovala v hotelu a co se financí týče, rozhodně neměla na rozhazování. Nyní se může pyšnit majetkem v hodnotě přes 2 miliony liber. Mia pochází z Jižní Ameriky, ale aktuálně žije se svým manželem, Marcem Howardem (28) v Anglii. Mimo to, co má se svým manželem, vlastní Mia několik nemovitostí včetně prázdninového domu v Mexiku, který má tři bazény, soukromé fitko a 24hodinovou recepci.

S Marcem se poznali na Tinderu v červnu 2018 a ještě téhož roku se vzali. On byl z Anglie a sňatek páru pomohl v tom, aby se za ním Mia mohla přestěhovat. Oba dva v té době neměli příliš moc peněz. Mia pocházela z chudší katolické rodiny a v tomto duchu byla také vychovávaná. Bod zlomu nastal v době, kdy začali mít novomanželé problémy s penězi. Jeden jejich kamarád Mie poradil, aby si udělala účet na OnlyFans. Té se na této platformě rychle začalo dařit a peníze jí začaly na bankovním účtu raketově přibývat. „Bylo to víc, než jsem si kdy dokázala vysnít,“ nechala se slyšet dívka.

Astronomické výdělky se postaraly o to, že si mohla dovolit nakupovat drahé kabelky, luxusní auta a také nemovitosti. O takových výdělcích se jí prý ani nesnilo, ale svým rodičům o tom, čím se živí ještě neřekla. Podle svých slov doufá, že to i navzdory jejich konzervativnímu stylu života, pochopí. Ehm, to jsme zvědaví...


Přečtěte si také