Virály

28. května 2019 17:39

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena, která si nechala narůst bradku, si konečně našla manžela. Je stejně vousatý jako ona?

Dlouho si tahle žena s bradkou myslela, že nenajde životní lásku. To se jí ale nakonec povedlo.

Velmi neobvyklí hosté se objevili v jedné americké televizní show. Žena s bradkou, která sama sebe nazývá Little Bear (malý medvěd) Schwarz, promluvila společně se svým mužem Tobiasem Bradickem o společném vztahu a manželství. Byli údajně přátelé zhruba rok předtím, než Tobias odpověděl na facebookový status Little Bear s žádostí o to, aby s ní šel někdo na rande. A tak byla ruka v rukávě.

Nyní 45letá Little Bear přitom dlouho nevěřila, že někdy potká lásku svého života. Od 14 let totiž trpí syndromem polycystických vaječníků, který způsobuje nadměrný růst ochlupení. Protože se za to opravdu styděla, celých 16 let si holila tvář i hruď, aby před lidmi utajila, jak je chlupatá. Ve 31 letech však změnila svůj postoj, odstěhovala se do Seattlu a konečně se rozhodla přijmout sama sebe takovou, jaká skutečně je. Krátce nato objevila leták se soutěží o nejlepší bradku – a vyhrála.

Podle svých slov neměla problém s hledáním partnera, potřebovala si však být jistá, že se za ni a její vousy potenciální druh nebude stydět na veřejnosti. A i když si prošla jedním krutým rozchodem, nakonec se dočkala – Tobias se do ní zamiloval na první pohled. Přestože to vůbec nemají jednoduché a musí se potýkat nejen s posměšnými a odsuzujícími pohledy lidí, ale dokonce i s výhružkami smrtí, své společné štěstí si tím rozhodně nehodlají nechat zkazit. My je za to upřímně uznáváme a věříme, že spolu budou spokojeně žít navěky.

Na úctyhodnou bradku Little Bear i na to, jak to tomuto neobvyklému párečku sluší, se můžete podívat v naší galerii.


Přečtěte si také