návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Žena, která trollí slavné celebrity, přichází s dalšími geniálními fotkami Viděli jste někdy vtipnější parodii?

Když si někdo umí udělat legraci sám ze sebe, je to znak nejenom vysoké inteligence, ale taky vtipné a sebevědomé osobnosti.
Vydáno: 19.06.2019
Celeste Barber pokračování 12
Autor: Celeste Barber/Instagram Celeste Barber pokračování 12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Australanka Celeste Barber taková rozhodně je. Jedná se o herečku a bavičku, která má na svém Instagramu už více než 4,5 milionu sledujících, které její způsob humoru milují.

A co je jejím hlavním cílem? Pokaždé si vybere nějakou vyumělkovanou fotku celebrit, modelek nebo třeba slavných influencerů a snaží se napodobit jejich pózu. Ukazuje tak, jak komicky vypadá podobné nastavování v reálném životě. V jejím počínání ji podporuje milující manžel, který se čas od času na nějakém tom snímku objeví s ní. Nás její fotky baví hrozně. A jak pobavila vás?

Článek je zařazen v: Instagram , fake , parodie , fotky , Galerie , zábava , Celeste Barber