návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Žena, které se nafoukl nos, může začít opět chodit ven! Pomohla jí tahle bolestivá věc

Žena s obřím nosem už zase může mezi lidi.
Vydáno: 08.03.2019
Žena s obřím nosem konečně vyléčena 1
Autor: profimedia.cz Žena s obřím nosem konečně vyléčena 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Adrianna Ely z Texasu se musela v roce 2013 stáhnout do ústraní kvůli bizarnímu problému. Špička jejího nosu zrudla a poté narostla do obří velikosti dřív, než kdokoliv stihl stanovit diagnózu. Než se žena naděla, musela si prsty otevírat nosní dírky, aby zvládla v noci dýchat. Kvůli nemilému problému tak nakonec přestala chodit do společnosti ze strachu, že ji budou všichni sledovat.

O nějakou dobu později doktoři konečně přišli na to, co s ní bylo špatně. Žena trpěla tzv. růžovkou, zánětlivým onemocněním, které postihuje osoby (nejčastěji ženy) ve věku mezi 40 – 60 lety. Doktoři bohužel Adrianně nenabídli příliš mnoho řešení, jak s nemocí bojovat. Teprve o několik let později ji kontaktoval zaměstnanec jednoho výzkumného centra v Austinu, který nabídl léčbu laserem z oxidu uhličitého. Naštěstí pro Adriannu tato experimentální metoda zabrala a její nos se konečně vrátil do původní velikosti. A co víc, žena samotná nikdy nevypadala lépe. Koneckonců, posuďte sami:

Článek je zařazen v: obří nos , Žeňa , nemoc , doktoři , léčba , laser