Virály

14. dubna 2022 18:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena lidem připomíná to, jak vypadá tělo v celé své kráse. Její fotky vás inspirují

Dívka sdílí na sociálních sítích své fotografie, na kterých ukazuje, jak rozdílně může vypadat lidské tělo v jednotlivých polohách.

Standardy lidské krásy se všude na světě liší. Zatímco někde se za ideál krásy považují modelkovské míry 90-60-90, jinde se naopak nosí pár kilo navíc. S moderní dobou a příchodem sociálních sítí se na nás ale určitá míra dokonalosti valí ze všech stran.

Každý den se ve svých mobilech setkáme s dokonalými dívkami, které vypadají, jako kdyby si právě odskočily z přehlídkového mola. Právě proto je potřeba si nezapomenout připomínat realitu. I ti perfektní lidé z internetu jsou totiž z masa a kostí a oplývají určitými nedokonalostmi.

Sara Puhto je jednou z těch influencerek, které se nebojí odhalit skutečnost. Její fotky, na kterých ukazuje rozdíl v tom, jak vypadá její tělo v nejrůznějších polohách, si získaly pozornost lidí po celém světě. Pojďte si s námi prostřednictvím jejích snímků připomenout, že není všechno tak, jak se na první pohled zdá být a že i nedokonale vypadající tělo je krásné.


Přečtěte si také