návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Žena nastražila fotopast u svého krmítka na zahradě. Když se na ni pak podívala, nemohla se přestat smát

Lisa, kterou na sociálních sítích najdete pod přezdívkou Ostdrossel, je fascinovaná přírodou a ptáky. Na jejích stránkách tak naleznete opravdu velké množství fotografií, zachycující tyto krásné tvory.
Vydáno: 12.03.2019
Ostdrossel 4
Autor: Ostdrossel Ostdrossel 4

Lisa se přestěhovala z Německa do Michiganu a ve svém novém domově nastražila na zahradě fotopast, která díky senzoru pohybu zachycuje každého ptačího návštěvníka, který se přijde najíst ke krmítku. Chtěla vidět, jak odlišní jsou zde ptáci v porovnání s její rodnou zemí. Výsledkem jsou tisíce různých snímků, zachycujících rozmanité druhy opeřených krasavců.

Používala přitom různé druhy krmení, na které tyhle drobečky lákala. Při focení použila makro čočku, aby měla co nejdetailnější snímky, a mohla se tak na létající zvědavce podívat z co největší blízkosti. Někteří ptáci už se k ní vracejí pravidelně, a tak je na fotkách můžete vidět vícekrát.

Článek je zařazen v: fotopast , krmítko , ptáci , zábava , vtipy

reklama