Virály

9. října 2018 15:09

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena navštívila v den naplánované svatby hrob svého snoubence. Tyto fotky rozplakaly celý internet

Silné fotografie, které zasáhnou i toho největšího cynika.

Fotky, které berou dech. Asi tak by se dala ve stručnosti shrnout galerie serveru Loving Life Photography, v níž Američanka Jessica Padgett navštěvuje hrob své mrtvého snoubence Kendalla James Murphyho. Dorazila k němu ovšem v den jejich plánované svatby, ve svatebních šatech a za doprovodu obou rodin a svých nejbližších přátel. Chtěla tak vzdát Murphymu hold a ukázat, že pro ni byl životní láskou, která navždy zůstane v jejím srdci.

Murphy byl hasičem, který zemřel za velmi tragických okolností v listopadu roku 2017. Muž zrovna přijel k případu autonehody a běžel si z auta vyzvednout svou uniformu. V tu chvíli do něj ovšem narazil svým autem jeho kolega Colby Blake, jenž nezvládl kontrolu nad svým vozidlem a narazil celkem do tří aut. Murphy byl na místě mrtev. Policisté následně zjistili, že byl Blake značně opilý. Jessice se tak pouhým okamžikem rozpadl život jako domeček z karet.

Tato událost pak měla nahradit jejich nikdy neuskutečněnou svatbu. Zúčastnili se jí všichni rodinní příslušníci, svědkové řekli své dojemné proslovy a jedno oko samozřejmě nezůstalo suché. A to ani na straně uživatelů internetu. Dojemné fotografie se totiž šíří sociálními sítěmi rychlostí blesku a každý opěvuje ženinu odvahu a zároveň pláče nad jejím těžkým životním osudem. Tato galerie zkrátka rozpláče snad úplně každého.

Sdílejte článek

Přečtěte si také