Virály

26. února 2021 17:26

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena odhalila zloděje díky starým fotkám na telefonu. Podívejte se, jak drze se choval

Žena nachytala zloděje díky starým fotkám.

Příběh jako vystřižený z moderní detektivky. Žena jménem Miriam teď na TikToku fascinovala své sledující, protože sama dokázala rozlousknout dva a půl roku starý případ krádeže. K té došlo na oslavě narození dítěte její sestry, někdo tehdy ukradl dárkovou kartu v hodnotě několika tisíc korun, nikdy se však nezjistilo, kdo to byl.

Miram si ale z oslavy pořídila na svůj iPhone spoustu tzv. živých fotek. Když se tak po letech k fotkám vrátila a procházela si je, zjistila, že měla zloděje celou dobu vyfoceného přímo na svém telefonu. Při projíždění totiž našla záběry na jednoho z číšníků, kterak nenápadně krade dárkovou kartu ze stolu a pak si ji drze schovává pod stříbrný tác.

Uživatelé měli zpočátku problém důkaz spatřit, jakmile ale video zastavíte, je to celkem patrné. V dalším videu pak Miriam prozradila, že se její sestra s manželem vrátili do restaurace po letech zpět i s novými důkazy, a peníze jim podnik vrátil. Záležitost rovněž předali policii, není ale jasné, jestli byl číšník obviněn nebo ne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také