Žena odhalila zloděje díky fotkám z telefonu 1
Autor: TikTok Žena odhalila zloděje díky fotkám z telefonu 1

GALERIE: Žena odhalila zloděje díky starým fotkám na telefonu. Podívejte se, jak drze se choval

rd. Publikováno: 26.02.2021
Žena nachytala zloděje díky starým fotkám.

reklama

Příběh jako vystřižený z moderní detektivky. Žena jménem Miriam teď na TikToku fascinovala své sledující, protože sama dokázala rozlousknout dva a půl roku starý případ krádeže. K té došlo na oslavě narození dítěte její sestry, někdo tehdy ukradl dárkovou kartu v hodnotě několika tisíc korun, nikdy se však nezjistilo, kdo to byl.

Žena odhalila zloděje díky fotkám z telefonu 3
Autor: TikTok Žena odhalila zloděje díky fotkám z telefonu 3


Miram si ale z oslavy pořídila na svůj iPhone spoustu tzv. živých fotek. Když se tak po letech k fotkám vrátila a procházela si je, zjistila, že měla zloděje celou dobu vyfoceného přímo na svém telefonu. Při projíždění totiž našla záběry na jednoho z číšníků, kterak nenápadně krade dárkovou kartu ze stolu a pak si ji drze schovává pod stříbrný tác.

Žena odhalila zloděje díky fotkám z telefonu 4
Autor: TikTok Žena odhalila zloděje díky fotkám z telefonu 4


Uživatelé měli zpočátku problém důkaz spatřit, jakmile ale video zastavíte, je to celkem patrné. V dalším videu pak Miriam prozradila, že se její sestra s manželem vrátili do restaurace po letech zpět i s novými důkazy, a peníze jim podnik vrátil. Záležitost rovněž předali policii, není ale jasné, jestli byl číšník obviněn nebo ne.

Další drsné tajemství z TikToku 1

VIDEO: Tiktokerka popsala moment, kdy objevila drsné tajemství svých rodičů. Pěstovali na půdě trávu!

reklama