Virály

29. července 2019 17:56

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena odhaluje pravdu o vzniku dokonalé fotky na Instagramu. Tahle srovnání s realitou vám otevřou oči

Myslíte si, že všechno na Instagramu ukazuje realitu? Tahle srovnání dokonalých fotek a těch nepovedených vás přesvědčí o opaku.

Možná i vy patříte k lidem, kteří se občas zaseknou na Instagramu, projíždí si nekonečné množství dokonalých fotografií ostatních uživatelů a říkají si, proč sakra ty jejich nevypadají stejně… Naštěstí vás můžeme ujistit, že zdaleka ne všechny ty nádherné snímky odpovídají realitě. Dokázat se to snaží i influencerka Rianne Meijer z Amsterdamu, jejíž instagramový účet sleduje už téměř 360 000 fanoušků. A nejen jim se rozhodla názorně ukázat, že klíčem k perfektní fotce je především úhel záběru.

Zveřejnila proto sérii, v níž srovnává své povedené snímky s těmi, na nichž vypadá dost nelichotivě. Byly přitom většinou pořízeny pouhých pár sekund po sobě. Sama pak prozradila, že každá fotka, kterou sdílí na svém účtu, je jedna ze sta (někdy i z několika stovek), a vždy nejvíce záleží na úhlu, světelných podmínkách a správně zvoleném filtru. Na několik těchto srovnání se teď můžete podívat v naší galerii, abyste se sami přesvědčili, že hranice mezi dokonalostí a (pod)průměrností je občas opravdu tenká.

Sdílejte článek

Přečtěte si také