Virály

10. května 2022 15:15

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena odmítá prodat svůj dům. Neuvěříte, o kolik vzrostla jeho cena

Babička dala jasně najevo, že se neplánuje stěhovat pryč ze svého domu, ačkoliv se jeho hodnota stonásobně zvýšila.

Winifred Flemmingová (106) je vdova a prababička, která svůj dům v Kentu koupila po druhé světové válce v roce 1945. Tehdy za něj zaplatila 800 liber, což je v přepočtu asi 23 tisíc korun. V domě nyní žije 77 let, za tu dobu bohužel přišla o manžela a nastěhovala si k sobě nejstarší dceru Yvonne (84), která trpí bipolární poruchou.

Ačkoliv se ženu lidé snažili přesvědčit, aby se přestěhovala do domova pro seniory, ta trvala na tom, že svůj domov neopustí. „Tvrdě jsem pracovala, abych si tento dům mohla dovolit. Když jsem se sem přestěhovala, byla to nádherná čtvrť, kde jsem vždycky měla spousty přátel a rodinu,“ řekla Winifred.

Díky inflaci má její dům nyní hodnotu 550 000 liber, což je zhruba 16 milionů korun. „Spousta mých nejcennějších vzpomínek se odehrávala v těchto zdech, nikdy jsem neuvažovala o tom, že bych se přestěhovala. Celý můj život formovala moje kavárna, kterou jsem vlastnila 28 let,“ pokračovala ve svém vyprávění babička, která podle svých slov ve svém domě plánuje zůstat tak dlouho, jak jen to bude možné. Winifred má pečovatelku, která k ní dochází několikrát v týdnu a pomáhá jí s domácími pracemi, zatímco zahradník se jí stará o zahradu. Podle jejích vnoučat je Winifred neuvěřitelně energická a úžasná dáma.

Sdílejte článek
Štítky cena dům inflace nemovitosti Winifred Flemming

Přečtěte si také