Virály

28. listopadu 2018 16:17

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena odmítla nápadníka na Tinderu. On jí pak začal psát tyto úchylné zprávy

Seznamování přes internet dnes frčí a populární je hlavně Tinder, kde můžete nápadníka přijmout či odmítnout pohybem prstu. Když ale mladá žena tohoto muže odmítla, začal jí posílat děsivé zprávy.

Najít si chlapa nikdy nebylo jednodušší. To si myslela i mladá žena, když bezmyšlenkovitě procházela fotky mužů na Tinderu. Pohybem ruky je buď odmítala nebo jim vyjádřila sympatie. Jeden muž si ale odmítnutí nechtěl nechat líbit. Našel si ženu na Instagramu a začal jí psát. Žena sdílela veřejně, co všechno jí zhrzený nápadník napsal.

„Nemáš důvod říct ne, když jsi na seznamce. Je zřejmé, že hledáš nové lidi,“ píše muž a když konverzaci žena odmítne, pokračuje: „Jen jsem zvědavý, proč lidi vždycky jdou proti jejich nejlepším vlastním zájmům. Holky jako ty jsou důvodem, proč jsou chlapi takoví hajzlové. Takže jestli se k tobě nějaký muž choval špatně, pamatuj si tuhle konverzaci. Tak vezmi zodpovědnost do svých rukou a odhlaš se ze seznamky,“ dodal.

Samomluva měla ještě dlouhé pokračování. Poté, co žena zveřejnila konverzaci na Twitter, byla sdílena na 55tisíckrát. Ozvalo se mnoho žen s podobnými zkušenostmi.

Sdílejte článek
Štítky seznamování Instagram Twitter seznamka Tinder galerie virál

Přečtěte si také