Virály

7. června 2022 12:09

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena, která přežila erupci sopky, poprvé ukázala svůj obličej. Jak vypadá 3 roky po nehodě?

Přeživší obrovské tragédie výbuchu sopky se poprvé ukázala svým fanouškům bez ochranné masky.

Na den 9. prosince 2019 Australanka Stephanie Browitt pravděpodobně nikdy nezapomene. Byl to totiž den, kdy se jí život obrátil vzhůru nohama a na dovolené na Novém Zélandě ji postihla obrovská tragédie. Byla zrovna na výpravě k vulkánu White Island se svým otcem Paulem a mladší sestrou Krystal, když zničehonic stále aktivní sopka vybuchla. Erupce si vyžádala 21 obětí, včetně Paula a Krystal.

Mladá žena erupci naštěstí přežila, ale utrpěla při ní těžké popáleniny na 70 % svého těla. Svou cestu za uzdravením od té doby sdílí se svými fanoušky na sociálních sítích, kde je motivuje a dodává jim sílu zdolat jakoukoli překážku. Na svůj instagramový profil rovněž pravidelně zveřejňuje své fotky popáleného těla. Na obličeji však stále nosí masku kvůli bezpečnosti, která ji chrání před nebezpečnými vlivy. Tedy vlastně donedávna nosila.

Před pár dny totiž Stephanie ochranu tváře odhodila a vůbec poprvé od nehody ukázala fanouškům svou tvář. „Moje první oficiální selfie po popáleninách a po kompresní léčbě,“ napsala k fotce mladá Australanka. „Děkuji za vaši laskavost, soucit, podporu a lásku. Jsem tak vděčná, že mám tak úžasnou komunitu, která mi pomohla dostat se tam, kde jsem dnes. Vzdát se jsem nikdy neměla v plánu,“ vzkázala a vděčně poděkovala všem svým fanouškům.

Sdílejte článek

Přečtěte si také