návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Žena přišla kvůli rakovině o jazyk, lékaři jí zvládli udělat nový. Z čeho jí ho vyrobili?!

Žena přišla po vyčerpávající bitvě s rakovinou o jazyk. Teď má ale díky vynikající práci doktorů nový.
Vydáno: 09.12.2019
Žena má nový jazyk  1
Autor: profimedia.cz Žena má nový jazyk 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když se 36letá Stephanie dověděla, že má rakovinu, cítila se sklíčeně. Na svém jazyku ucítila malý vřed, svůj vlastní jazyk vůbec necítila. Musela bohužel podstoupit celkem šest zdlouhavých operací, během kterých jí lékaři museli proříznout krk a odstranit polovinu jazyka, aby jí karcinomu zbavili. Potom jí vzali dlouhou žílu z paže, trochu kůže a trochu svalu. A z této směsi byli schopní vyrobit jí nový jazyk.

Přestože nebyla žena schopná dlouho mluvit a musela jíst slámkou, nyní už nemá rakovinu. Operace byla dlouhá a vyčerpávající, nicméně když se konečně probudila, byla už bez rakoviny. Prý jí paže bolela mnohem víc než ústa. Nemohla ani uvěřit tomu, že jí lékaři zvládli za takhle krátkou dobu vytvořit nový jazyk. Trochu se jí díky němu změnil hlas, ale nezbývá jí nic jiného, než ho přijmout za svůj.

Článek je zařazen v: nový jazyk , jazyk , operace , jazyk z paže