Virály

24. dubna 2019 17:11

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena přišla o půlku tváře poté, co spadla na horkou kulmu na vlasy. Tyhle fotky vás rozpláčou

Tak tohle je smutné. Maminka tří dětí ztratila půlku obličeje kvůli tomu, kdy při epileptickém záchvatu spadla tváří na rozžhavenou kulmu na kroucení vlasů.

Dvaatřicetiletá Brittney Sullivan si zrovna chtěla upravit vlasy, aby mohla jít do práce. Když v tom na ni udeřil epileptický záchvat, který vedl ke kolapsu a ona spadla přímo na horkou kulmu na vlasy. Ta byla natolik rozžhavená, že zasáhla polovinu jejího obličeje. Maminku našla ležet na zemi její osmiletá dcera, která okamžitě zavolala prarodiče. Ti už ji odvezli do nemocnice, kde se probudila a zjistila, jaká neuvěřitelné a strašlivé zranění si způsobila.

„Když jsem viděla rozsah svých zranění, plakala jsem se a myslela na to, že už nikdy nebudu krásná. Myslela jsem na milion věcí jako na mého manžela Davida, na to, jestli mě opustí a jestli se mě budou děti bát,“ popsala žena. Brittney horké kulma způsobila popáleniny třetího stupně a musela podstoupit 6 operací, včetně aplikace kožního implantátu. Také musela mít vložený kožní expandér, aby nová kůže nepovolila. Oko kulma bohužel spálila.

Teď Brittney tvrdí, že se učí žít s jizvami, které má a je pyšná, že může ukázat krásu, kterou skrývá uvnitř...

Sdílejte článek
Štítky nehoda zohavená tvář

Přečtěte si také