návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Žena s vzácnou chorobou zveřejnila své polonahé fotky odhalující vývod střev. Přijde vám tohle tělo sexy?

Žena inspiruje lidi s nemocí střev a apeluje na to, aby se měli rádi takoví, jací jsou. I s vývodem střev.
Vydáno: 09.01.2019
Žena zveřejnila fotky s vývodem střeva z břicha 8
Autor: profimedia Žena zveřejnila fotky s vývodem střeva z břicha 8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V současnosti se na internetu objevuje spousta negativních věcí, naštvaných příspěvků, katastrofických scénářů a dalších pesimistických věcí. Proto jsme vděční za každé povzbuzení a inspiraci ze strany uživatelů nejen sociálních sítí. A tahle pedagogická asistentka je toho krásným příkladem. Nyní 23letá Bethany Gallagher si totiž založila účet na Instagramu, kde zveřejňuje vlastní fotky ve spodním prádle, na nichž hrdě ukazuje vývod svého tlustého střeva. Jejím cílem tak je přesvědčit lidi trpící podobným onemocněním střev, že na tom není nic špatného a že by se rozhodně neměli stydět za své tělo a více důvěřovat sami sobě.

Bethany byla již v 15 letech diagnostikována Crohnova nemoc, tedy chronické zánětlivé onemocnění trávicího ústrojí, nejčastěji střev. Ta jí způsobovala nepředstavitelné bolesti a občas kvůli ní musela i 45x denně na toaletu. Po sedmi letech utrpení, které provázely průjmy, zvracení, krvácení a extrémní úbytek na váze, prý doslova křičela radostí, když jí lékaři nabídli umělý vývod střeva a k němu připevněný sběrný sáček, který zachytává volně odcházející plyny a stolici. Tento krok měl výrazně zmírnit příznaky její nemoci. A tak se i stalo.

Vývod má Bethany už od dubna 2017 a od té doby pravidelně sdílí fotografie ve spodním prádle a vystavuje na odiv svůj sáček, který přijala jako součást svého těla. A rozhodně se za něj nestydí, naopak, své tělo miluje i s ním. Původně se rozhodla podělit se o svůj příběh a fotografie hlavně kvůli své rodině a přátelům. Nyní ji ale oslovují další a další uživatelé se stejnou nemocí, kteří se prý díky ní už nebojí ukázat se v létě v plavkách na veřejnosti. My její snahu velmi oceňujeme a vy se nyní také můžete přesvědčit v naší galerii o tom, že této sexy slečně její vývod na kráse absolutně nic neubírá.

Dívka to nemá jednoduché.

GALERIE: Dívka nafotila odvážné fotky, aby upozornila na neviditelnou nemoc! Musí kvůli ní skrývat...

Článek je zařazen v: střeva , vývod , Crohnova nemoc , fotky , Instagram