Virály

26. června 2019 14:57

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena sbalila mladšího muže, když omylem poslala smsku na špatné číslo. Co mu napsala?

Poněkud nezvykle potkala svého současného muže 52letá žena Kasey, když poslala esemesku omylem na špatné číslo. Jenže s o třicet let mladším mužem začali flirtovat a láska byla na světě.

Tak tomu se říká opravdu povedené seznámení. Podnikatelka Kasey Bergh odeslala esemesku kolegyni, o které si myslela, že je na služební cestě v Denveru, jestli by zašla ven. Ale k jejímu překvapení jí jako odpověď přišla odpověď: „Promiňte, máte špatné číslo. Ale jestli nebudu pracovat, klidně můžeme jít ven.“ Číslo patřilo 22letému Henry Glendeningovi, který v tu chvíli ještě nemohl mít o jejich podivném střetu ani tušení. Nebo že by snad osud?

Po tomhle úvodu spolu začali flirtovat. Esemesky byly dost žhavé a oni se nakonec dali rande. Domluvili se, že zajdou na koncert. V polovině koncertu už Henry dal svojí nové přítelkyni ruce na boky. Potom se do sebe zamilovali a vzali se. Jejich láska je tak silná, že Henry, kterému je nyní 29 let, daroval svojí lásce ledvinu kvůli zdravotním problémům. Lidé si prý občas myslí, že je Kasey jeho matkou. To je jim ale jedno. Láska je láska.

Sdílejte článek
Štítky Sex vztahy věkový rozdíl životní láska kasey

Přečtěte si také