Virály

19. června 2019 17:48

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena sdílela fotku své dokonalé pleti a okouzlila tím celý internet. Jaké je její tajemství?

Asi každý by si přál mít dokonalou pleť, kterou nehyzdí ani jediný pupínek či černá tečka. Bohužel ne každý má takové štěstí.

A jsou to především ženy, které usilují o bezchybnou pleť. Jenomže ne vždy jde všechno překrýt vrstvou make-upu. Michele Manteaw sdílela na sociální síti své dvě selfie fotky a ostatní uživatelé byli naprosto ohromeni její překrásnou pletí. A jaké jsou její rady a tipy?

Tahle sympatická Angličanka ale nepoužívá žádný beauty filter ani Photoshop. Jak to tedy dělá? Nejprve svou pleť pečlivě odlíčí, používá k tomu speciální odličovací kartáč, který odstraní veškeré zbytky make-upu. Dále použije tonikum, které do pokožky dostává za pomocí krouživých pohybů. Následně nanáší sérum kyseliny hyaluronové, které má za úkol hydratovat a vypínat pleť. Nikdy nezapomíná na hydratační balzám na rty. Dvakrát do týdne pak používá masky na obličej a vždy se maže opalovacím krémem s faktorem 50. Její heslo zkrátka zní – HYDRATUJ, HYDRATUJ, HYDRATUJ a to zahrnuje i dostatečné pití vody.

Sdílejte článek
Štítky kosmetika krása Ženy pleť makeup

Přečtěte si také