návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Žena sdílela fotku své dokonalé pleti a okouzlila tím celý internet. Jaké je její tajemství?

Asi každý by si přál mít dokonalou pleť, kterou nehyzdí ani jediný pupínek či černá tečka. Bohužel ne každý má takové štěstí.
Vydáno: 19.06.2019
Michele Manteaw  1
Autor: Instagram/Reddit Michele Manteaw 1

A jsou to především ženy, které usilují o bezchybnou pleť. Jenomže ne vždy jde všechno překrýt vrstvou make-upu. Michele Manteaw sdílela na sociální síti své dvě selfie fotky a ostatní uživatelé byli naprosto ohromeni její překrásnou pletí. A jaké jsou její rady a tipy?

Tahle sympatická Angličanka ale nepoužívá žádný beauty filter ani Photoshop. Jak to tedy dělá? Nejprve svou pleť pečlivě odlíčí, používá k tomu speciální odličovací kartáč, který odstraní veškeré zbytky make-upu. Dále použije tonikum, které do pokožky dostává za pomocí krouživých pohybů. Následně nanáší sérum kyseliny hyaluronové, které má za úkol hydratovat a vypínat pleť. Nikdy nezapomíná na hydratační balzám na rty. Dvakrát do týdne pak používá masky na obličej a vždy se maže opalovacím krémem s faktorem 50. Její heslo zkrátka zní – HYDRATUJ, HYDRATUJ, HYDRATUJ a to zahrnuje i dostatečné pití vody.

Článek je zařazen v: kosmetika , pleť , Ženy , krása , makeup

reklama