Virály

5. května 2020 15:18

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Žena sdílela fotky svých rtů po dvaceti injekcích výplně! Jak teď proboha vypadá?

Tahle instagramová kočka to trochu přehnala ve svojí touze po větších rtech. Nechala si aplikovat už neuvěřitelných dvacet injekcí.

22letá Andrea možná sní o tom, že bude mít největší rty na světě. Jak jinak si vysvětlit její dost nelogické počínání, kdy si nechala do svých rtů vpravit už rovných dvacet injekcí výplně. Cestu za velkými rty zahájila už v roce 2018 a od té doby v tom pokračuje. Na jejím Instagramu ji sleduje už 32 tisíc lidí, kteří sledují její proměnu. Nutno říct, že mnohým už se teď nelíbí.

Její rty začínají vypadat doslova jako od kačera. Po takovém počtu zákroků se ale asi nelze divit. Andrea sní o tom, že bude vypadat jako živoucí Barbie. Její sledující jí přitom už dali najevo, že ani panenka Barbie takovéhle velké rty nemá. Jiným se však její velké rty naopak líbí a myslí si, že čím jsou větší, tím jsou lepší. Každá injekce ženu vyjde něco přes 3 tisíce korun. Sama ale není schopná říct, kolik za ně utratila.

Říká, že se cítí skvěle, a přestože si někteří lékaři myslí, že už je má veliké dost, ona je chce stále větší. Svoje velké rty prý miluje. Její lékař jí slíbil více injekcí, řekl jí ale, že musí počkat alespoň dva měsíce. Uff.


Přečtěte si také