Virály

3. února 2021 11:46

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Žena se chlubí tím, že potetovala svojí kočku! Tyhle fotky znechutily internet

Ukrajinská modelka se dostala pod palbu milovníků zvířat, když na Instagramu sdílela fotky svojí kočky. Ta má na sobě opravdové tetování.

Elena Ivanickaya, instagramová fitness nadšenkyně a modelka, vyvolala první kontroverzi už v roce 2017, když oznámila, že nechala potetovat svého bezsrstého kocoura Yashu. Dokonce během procedury zveřejňovala fotky kocoura na sedativech, aby vůbec bolestivou proceduru vydržel. Lidé ji po těchto fotkách rychle označili jako tyranku zvířat. Navíc svým rozhodnutím zvíře potetovat vyvolala bouřlivou diskuzi. Její hloupý nápad se dostal dokonce až do titulků mezinárodních článků. Majitelka kocoura ale neustoupila společenskému nátlaku a začala se obhajovat. Navíc dál zveřejňovala fotky potetovaného kocoura na Instagramu. Fotky se nedávno znovu rozšířily a zase ji nenávidí celá Ukrajina.

Hájí se mimojiné tím, že život jejího kocoura je rozhodně lepší než těch, kteří ji kritizují. Napsala, že se zvíře rozhodně cítí v pohodě, a že kocour nebyl vykastrovaný ani nikdy nebude, což jí přijde jako mnohem krutější, než když zvíře nechá potetovat. Takhle vypadala její argumentace před čtyřmi lety. Ujistila svoje sledující, že to zkontrolovali i u veteřináře, aby jí řekl, že je kocour v dobrém zdravotním stavu, a vše tak bylo pod kontrolou. Nechala kocourovi do kůže na 1-2 milimetry udělat kérku a tvrdí, že během zákroku (ale ani po něm) necítil žádnou bolest. Poté měl hned vstát a pokračovat ve svojí rutině.

Lidé o tom ale přesvědčení nejsou a cítí to jinak, obviňují ji z týrání zvířat a žádají úřady, aby proti ní zakročily. Chtějí po ní, aby fotky vymazala, a vyhledala odbornou pomoc. Žena však nevypadá, že by toho litovala, o čemž svědčí i to, že fotky stále zveřejňuje, a žádnou nevymazala.

Sdílejte článek
Štítky kočka Instagram tetování galerie Internet tetování na kočce potetovaná kočka

Přečtěte si také