Virály

12. prosince 2022 10:39

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena se nechala inspirovat influencerkou a potetovala si oční bulvy. Teď je skoro slepá

Žena chtěla vypadat jako slavná influencerka, a tak si nechala potetovat oční bulvy.

Internetové hvězdičky a influenceři jsou pro mnohé vzorem a modlou. Stejně tak to měla i Anaya Peterson z Belfastu v Severním Irsku, kterou nadchla potetovaná Australanka Amber Luke, jež má na svém těle přes 600 kérek včetně zamodralého očního bělma a rozříznutého jazyka. A právě do extravagantního stylu se Peterson zamilovala také a chtěla ho napodobit.

V létě roku 2020 si tak po vzoru pokérované modelky nechala rozpůlit jazyk, přetetovat jedno oko na modro a o několik měsíců později, i přes veškerá lékařská varování a bolestivou rekonvalescenci, si přebarvila i druhou oční bulvu na fialovo. Po několika týdnech však přišly první komplikace a Peterson začala vypadat, jako by absolvovala deset kol s boxerem Mikem Tysonem.

V očích se jí vytvořil zánět a od té doby Irka trpí nejrůznějšími obtížemi, přičemž těmi nejhoršími je, že pomalu slepne a nyní už vidí jenom obrysy. „Nejdřív jsem si chtěla udělat jenom jedno oko, protože jsem si říkala, že když na něj oslepnu, budu mít alespoň to druhé. Měla jsem u toho zůstat. Dcera mi říkala, ať to nedělám, a ptala se mě, co když oslepnu. Nesouhlasila s tím,“ zpytuje nyní svědomí matka pěti dětí, které mají očividně více rozumu než ona sama.

Sdílejte článek
Štítky tetování zdraví kérky extrémní modifikace těla

Přečtěte si také