Virály

12. prosince 2022 10:39

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena se nechala inspirovat influencerkou a potetovala si oční bulvy. Teď je skoro slepá

Žena chtěla vypadat jako slavná influencerka, a tak si nechala potetovat oční bulvy.

Internetové hvězdičky a influenceři jsou pro mnohé vzorem a modlou. Stejně tak to měla i Anaya Peterson z Belfastu v Severním Irsku, kterou nadchla potetovaná Australanka Amber Luke, jež má na svém těle přes 600 kérek včetně zamodralého očního bělma a rozříznutého jazyka. A právě do extravagantního stylu se Peterson zamilovala také a chtěla ho napodobit.

V létě roku 2020 si tak po vzoru pokérované modelky nechala rozpůlit jazyk, přetetovat jedno oko na modro a o několik měsíců později, i přes veškerá lékařská varování a bolestivou rekonvalescenci, si přebarvila i druhou oční bulvu na fialovo. Po několika týdnech však přišly první komplikace a Peterson začala vypadat, jako by absolvovala deset kol s boxerem Mikem Tysonem.

V očích se jí vytvořil zánět a od té doby Irka trpí nejrůznějšími obtížemi, přičemž těmi nejhoršími je, že pomalu slepne a nyní už vidí jenom obrysy. „Nejdřív jsem si chtěla udělat jenom jedno oko, protože jsem si říkala, že když na něj oslepnu, budu mít alespoň to druhé. Měla jsem u toho zůstat. Dcera mi říkala, ať to nedělám, a ptala se mě, co když oslepnu. Nesouhlasila s tím,“ zpytuje nyní svědomí matka pěti dětí, které mají očividně více rozumu než ona sama.

Sdílejte článek
Štítky tetování styl Mike Tyson galerie Severní Irsko Belfast Influencer zdraví kérky extrémní modifikace těla

Přečtěte si také