Virály

5. května 2022 17:34

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena se postupně proměňuje v upírku. Neuvěříte, kvůli čemu se tak rozhodla

María José Cristerna podstoupila razantní změnu vzhledu, při které se postupně mění v upírku.

Ačkoliv byste to do téhle ženy zřejmě nikdy neřekli, María bývala právničkou. Se svým bývalým manželem vychovávala čtyři děti. Jenomže právě její exmanžel se k ní nechoval hezky. Opakovaně jí napadal a choval se násilnicky. Když María konečně po deseti letech sebrala odvahu a požádala o rozvod, rozhodla se kompletně změnit svůj život. Právničinu pověsila na hřebík a pořídila si tetovací studio a obchod s oblečením. Příležitostně se také věnuje hudbě a působí jako DJka.

Pro svou extrémní proměnu, ve které se snaží postupně vypadat jako upírka, se rozhodla poté, co opustila svého despotického muže. Prý jí to pomáhá v tom cítit se silnější. Aktuálně má tetováním pokryto 96 % svého těla a drží díky tomu dokonce rekord. Kromě malůvek má tato pětačtyřicetiletá žena také falešné tesáky, titanové rohy, rozpůlený jazyk, piercingy v obočí, nose, jazyku, na uších, v břichu nebo bradavkách.

„Mé tělo se stalo plátnem. Svým uměním vyjadřuji krásu, kterou by měl vidět svět. Věřím v Boha a v to, že to, co denně dělám pro druhé, formuje to, čím jsem. Ne to, jak vypadám nebo jak se chovám. Ano, mám ráda, když se na mě lidi dívají. Jsem svým vlastním produktem. Vždycky jsem byla jiná,“ prohlásila o sobě María.

Sdílejte článek

Přečtěte si také