návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Žena se při líčení inspiruje pohádkovými příběhy od Disneyho. Její parádní make-up vás dostane do kolen

Z pohádek si každý z nás odnese spousty mouder a zajímavých postřehů. Napadlo vás ale někdy, že vás mohou inspirovat i v make-upu?
Vydáno: 16.11.2019
Lally make-up 11
Autor: instagram.com/lallymakeup Lally make-up 11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Disneyho pohádky hrály velkou roli v našem dětství. Jeho příběhy nás připravovaly na mnoho důležitých životních lekcí, za což mu budeme nesmírně vděční už napořád. Dodaly nám také naději a víru ve šťastné konce a ukázaly, jak důležité je bojovat proti zlu a nikdy se nevzdávat.

Těžko lze popřít, že většina dívek sní o tom, že se jednou stanou okouzlující princeznou, která po všech těch bojích a útrapách potká svého vysněného prince, se kterým bude žít šťastně až do smrti. A co, když vám řekneme, že možná můžete? Vezměte si inspiraci z umělkyně, které přináší magické kouzlo pohádek do světa šminek a líčidel. S její pomocí se z vás může stát jakákoliv princezna v moderním světě.

Článek je zařazen v: vizážistka , inspirace , pohádky , Disney , makeup