Virály

3. června 2019 15:58

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena se provdala za mrtvého piráta. Po rozchodu však potřebovala vymítače. Co se jí dělo?

Amanda Teague (47) tvrdí, že si vzala piráta, kterému se přezdívalo Jack. Ten byl popraven v roce 1700 za to, že kradl.

Žena, která se dříve živila tím, že imitovala slavného piráta Jacka Sparrowa, tvrdí, že se provdala za 300 let starého ducha. Ten se jí údajně měl pokusit zabít poté, co se s ním rozešla. Amanda údajně musela podstoupit vymítání, jelikož se její bývalá spřízněná duše začala chovat zlomyslně a posedla ji.

Sedmačtyřicetiletá žena se teď lidi snaží varovat, aby si dali pozor v souvislosti s duchovnem a spiritualitou. „Po dvou týdnech manželství jsem začala mít zdravotní problémy,“ svěřila se. „Byla jsem přesvědčená, že je to milý duch, který by mi neublížil. Poté, co můj pes Toby zemřel, jsem začala vnímat, že něco není v pořádku. Zvířata jsou velmi intuitivní, co se lidí týče a Toby byl neuvěřitelně agresivní od té doby, co jsem byla s Jackem. Už to pro mě byl varovný signal. Další věcí bylo moje zdraví. To se začalo zhoršovat a já jsem věděla, že je to další symptom pro posednutí.“

Dále vypověděla, že s duchem měla dokonce sexuální vztah a pokaždé, když mezi nimi došlo k intimnímu kontaktu, se jí na těle začaly objevovat abscesy. Když se její zdraví začalo zhoršovat natolik, že musela vyhledat lékařskou pomoc a podstoupit operaci, přivolala si na pomoc specialisty. Ti jí poradili, aby okamžitě přerušila pouto s duchem tak, že se zbaví prstenu. Když to však Amanda chtěla udělat, duch jí měl údajně vyhrožovat tím, že jí zabije. „Byla jsem vyděšená, nepoznávala jsem ho, ale věděla jsem, že když to neudělám, pravděpodobně zemřu stejně díky mému zhoršujícímu se zdraví,“ nechala se slyšet. Nakonec se jí tedy za pomocí vymítačů a lékařů podařilo uzdravit a zbavit se ducha. O svém příběhu napsala dokonce knihu, která se jmenuje „A New Attitude“ a dá se zakoupit na Amazonu.


Přečtěte si také