reklama

reklama

Žena zhubla neuvěřitelných 82 kilo 3

GALERIE: Žena se rozhodla zhubnout, protože jí kvůli nadváze hrozila smrt. Teď je z ní tahle sexy kočka. Líbí se vám?

Publikováno: 06.02.2019
Tahle žena vážila tolik, že kdyby dále pokračovala ve svém nezdravém životním stylu, téměř jistě by ji čekala brzká smrt.

reklama

Možná si to ani nedovedete představit, ale žena, kterou vám nyní představíme, vážila neuvěřitelných 170 kilogramů. A vlastně to není až tak neuvěřitelné, když zvážíte fakt, že 21letá Alysha McNair z Kanady denně utratila téměř 1500 Kč za jídlo ve fast foodech, na kterém byla závislá. Když se ale za své tělo začala stydět tak, že odmítala vycházet z domů, naštěstí si uvědomila, že je čas na radikální změnu životního stylu. Bylo pro ni totiž naprosto normální na posezení spořádat i dvojnásobek doporučeného denního příjmu kalorií. Pokud by takhle pokračovala dále, hrozila by jí předčasná smrt. A tak razantně změnila své stravovací návyky a začala chodit do posilovny, kde se dokonce později stala i osobní trenérkou.

Za celou dobu svých snah už zhubla téměř 82 kilo a ve svém těle se nyní cítí mnohem spokojenější. Svou cestu za lepší postavou dokumentovala na instagramovém účtě, který si založila speciálně za tímto účelem, a doufá, že bude inspirací pro další ženy a pomůže jim vést zdravější a šťastnější životní styl. Na neuvěřitelnou proměnu Alyshy se nyní můžete podívat v naší galerii.

Žena výrazně zhubla po porodu dvojčat 8

GALERIE: Žena brutálně zhubla po porodu dvojčat a stala se z ní tahle sexy kost. Líbí se vám?

reklama