návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Žena se rozhodla zhubnout, protože jí kvůli nadváze hrozila smrt. Teď je z ní tahle sexy kočka. Líbí se vám?

Tahle žena vážila tolik, že kdyby dále pokračovala ve svém nezdravém životním stylu, téměř jistě by ji čekala brzká smrt.
Vydáno: 06.02.2019
Žena zhubla neuvěřitelných 82 kilo 3
Autor: profimedia Žena zhubla neuvěřitelných 82 kilo 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Možná si to ani nedovedete představit, ale žena, kterou vám nyní představíme, vážila neuvěřitelných 170 kilogramů. A vlastně to není až tak neuvěřitelné, když zvážíte fakt, že 21letá Alysha McNair z Kanady denně utratila téměř 1500 Kč za jídlo ve fast foodech, na kterém byla závislá. Když se ale za své tělo začala stydět tak, že odmítala vycházet z domů, naštěstí si uvědomila, že je čas na radikální změnu životního stylu. Bylo pro ni totiž naprosto normální na posezení spořádat i dvojnásobek doporučeného denního příjmu kalorií. Pokud by takhle pokračovala dále, hrozila by jí předčasná smrt. A tak razantně změnila své stravovací návyky a začala chodit do posilovny, kde se dokonce později stala i osobní trenérkou.

Za celou dobu svých snah už zhubla téměř 82 kilo a ve svém těle se nyní cítí mnohem spokojenější. Svou cestu za lepší postavou dokumentovala na instagramovém účtě, který si založila speciálně za tímto účelem, a doufá, že bude inspirací pro další ženy a pomůže jim vést zdravější a šťastnější životní styl. Na neuvěřitelnou proměnu Alyshy se nyní můžete podívat v naší galerii.

Žena výrazně zhubla po porodu dvojčat 8

GALERIE: Žena brutálně zhubla po porodu dvojčat a stala se z ní tahle sexy kost. Líbí se vám?

Článek je zařazen v: hubnutí , Žeňa , kilogramy , nadváha