návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Žena se s pomocí hidžábu přemění v jakoukoliv postavu. Tohle jsou její nejlepší proměny

Saraswati pochází z Malajsie a je královnou převleků. K tomu, aby se proměnila do jiných postav, jí mimo jiné pomáhá hidžáb.
Vydáno: 13.11.2019
Queen of Luna 5
Autor: Instagram.com/queenofluna Queen of Luna 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hidžáb je muslimský šátek, kterým si žena z náboženských důvodů zahaluje své vlasy. Talentovaná vizážistka, kterou na Instagramu najdete pod přezdívkou Queen of Luna, nalezla oblibu v cosplay. Na rozdíl od jiných cosplayerů však k tomu, aby se připodobnila slavným postavám, nevyužívá paruky, ale různě barevné šátky.

Ty si na hlavu upevňuje tak, aby se co nejvíce podobal účesu jejích vzorových hrdinů. Na jejím profilu můžete narazit na leccos, od princezen Disney až po hororové postavičky typu panenka Chucky nebo Annabelle. Na své sociální síti má už přes 400 tisíc sledujících, kteří vždy netrpělivě čekají na to, s jakým dalším skvělým nápadem tato dívka přijde. Která z těchto proměn se vám líbí nejvíc?

Článek je zařazen v: cosplay , muslimka , hidžáb , proměny , Queen of Luna