Virály

14. listopadu 2018 12:47

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena se vyfotila v počůraných spoďárech a chlubila se tím na internetu. Nepochopíte, proč to udělala

Fotku v počůraných šortkách sdílela na svém Instagramu pětadvacetiletá Emma Carey z Austrálie. V té době už fotka doslova proletěla internetem s peprnými komentáři. Dívka ale chtěla svoje důvody vysvětlit.

Emma prošla před pěti lety vážnou nehodou, když při skydivingu doslova spadla z nebes. Jako zázrakem nehodu přežila a doktoři jí řekli, že už nebude nikdy chodit. Z kolečkového křesla se i přesto zvedla a postupně se dokázala navrátit do života. I přesto se nepodařilo vyladit jednu věc.

„Lidé si myslí, že když chodím, jsem kompletně zdravá, tak to ale není,“ napsala na Instagram k fotce svých počůraných šortek. „Takhle vypadám každý den. Několikrát za den. Nejdřív jsem to tajila, nevycházela jsem z domu, protože jsem se bála reakcí. Pak jsem si uvědomila, že jestli budu nešťastná každý den, kdy se počůrám, budu nešťastná do konce svého života,“ dodala Emma.

Rozhodla se proto se svými nedostatky vyrovnat po svém. Po tom, co přežila závažnou nehodu, ji rozhodně neschopnost udržet moč nezastaví. „Už je to 5 let a není jediný kamarád, který by to o mě nevěděl. Je to věc, kterou říkám každému na potkání. A teď sdílím tuhle fotku s dalšími sta tisíci lidmi bez postranních úmyslů. Jen proto, že je něco bráno jako tabu, neznamená to, že o tom nesmíte mluvit,“ říká.

Držíme palce!

Sdílejte článek
Štítky nemoc Austrálie Instagram havárie galerie Internet zdraví virály Emma Carey

Přečtěte si také