Virály

22. března 2019 10:18

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena si 3 roky myslela, že má doma modrou skříň. Teď ale zjistila, že přes ni měla modrou fólii. Nestalo se vám to taky?

Žena žila tři roky v domnění, že má doma modrou skříňku. Barva se jí sice nelíbila, ale už se s tím smířila.

Kayleigh Greer totiž v krámu řekli, že už bohužel nemají ty v šedivé barvě, ale zbyla jim tam jedna modrá. Žena se proto rozhodla, že si ji vezme. Poté následovaly tři roky, ve kterých se Kayleigh sžila s myšlenkou, že má doma prostě modrou skříňku.

Všechno se změnilo nedávno, když pětatřicetiletá maminka uklízela. Učinila při tom opravdu nevídaný objev. Zjistila, že na svém nábytku má celou dobu ochrannou fólii. „Nikdy mě nenapadlo, že ta modrá barva je jen ochranný filtr,“ svěřila se žena.

„Když jsem uklízela, všimla jsem si, že každý šuplík má takovou ochrannou bílou pásku, tak jsem za jednu zatáhla a modrá fólie se začala odchlipovat. Nejdřív jsem se vyděsila, že jsem zničila lak, ale pak jsem v tom pokračovala a zjistila, že pod modrou fólií se skrývá přesně ta moje vysněná šedivá skříňka. A vypadala úžasně!“

Okouzlená svým objevem, běžela okamžitě sdělit novinku svému manželovi, který se pak běžel nadšeně také podívat. Kayleigh je teď přímo nadšená a říká, že je to jako mít úplně nový nábytek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také